Про проект

Про сайт

Сайт «Розвиток дитини» є одним з провідних ресурсів в Україні, мета якого – допомога в навчанні та інтелектуальному розвитку сучасних дітей.

Основний напрямок сайту – друковані розвиваючі завдання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (1-4 класи), які ви можете роздрукувати на власному принтері або в найближчому копіювальному центрі.

Ми створюємо такі завдання і рекомендуємо використовувати їх в процесі навчання, оскільки завдання для дитини, роздруковане на папері, завжди більш комплексне і дозволяє розвивати відразу декілька важливих навичок.

Зараз на сайті розміщено понад 7000 сучасних завдань для друку, створених професійними методистами. Щомісяця ми розробляємо і розміщуємо на сайті більше ста нових завдань для дітей різного віку та рівня підготовки.

Практичні завдання нашого сайту використовуються вихователями і вчителями в повсякденній роботі з дітьми, а також батьками для додаткових занять з дитиною.

Всі завдання сайту цікаві і барвисті, що дозволяє перетворити процес навчання дитини на веселе і захоплююче заняття.

Крім того, ви можете створювати власні завдання для дітей, скориставшись генераторами практичних завдань, які дозволяють створювати і відразу роздруковувати завдання для дітей різного віку з математики, читання та письма за заданими параметрами.

На сайті також регулярно розміщуються статті про розвиток дітей, творчі завдання для інтелектуального розвитку дитини й безліч інших матеріалів, які допоможуть вам і вашій дитині.

Приєднуйтесь до більш ніж 300 тисяч батьків і вчителів, які використовують наші матеріали для навчання та розвитку сучасних дітей. Діти, які регулярно виконують завдання нашого сайту, більш успішні в засвоєнні матеріалу в порівнянні зі своїми однолітками.

Чому важливо друкувати завдання для дитини – читайте за посиланням.