Пользовательское соглашение

Угода користувача

Прочитайте нашу Угоду користувача уважно перш ніж користуватися сайтом «Розвиток дитини» (далі — «Сайт»).

Якщо ви не погоджуєтесь з цією Угодою користувача, ви не повинні користуватися Сайтом та його сервісами. Будь ласка перевіряйте цю Угоду час від часу, оскільки зміни в цій Угоді вказують на те, що ви приймаєте їх з моменту внесення таких змін.

Ви можете користуватися Сайтом і всіма його сервісами при дотриманні умов цієї Угоди, а також у випадку, якщо ви погоджуєтесь із Політикою конфіденційності сайту, що розміщена за адресою https://childdevelop.com.ua/privacy.html

1. Використання Сайту та його контенту.

1.1. Всі матеріали сайту, включаючи текст, графіку, зображення, інформацію користувачів форуму, а також інші матеріали, що містяться на даному сайті (далі - «Матеріали») надані тільки для особистого використання.

1.2. Матеріали, розміщені на Сайті не є професійними консультаціями з метою надання будь-яких медичних, юридичних, психологічних або інших професійних послуг. Тому на Матеріали Сайту не слід покладатися або використовувати їх в якості заміни консультацій з лікарями, кваліфікованими фахівцями в галузі охорони здоров’я, адвокатами або іншими професійними консультантами. Завжди звертайтеся за порадою до свого лікаря або іншого компетентного консультанта в сфері охорони здоров’я з питаннями, які у вас виникають щодо будь-яких захворювань.

1.3. Ми можемо змінити, призупинити або закрити цей сайт або будь-який його зміст, в будь-який час і з будь-якої причини, без попереднього повідомлення Користувача. Сайт може стати недоступним через технічні проблеми, несправність комп'ютерного обладнання або з інших причин. Ми також можемо в будь-який час після повідомлення користувачів ввести додаткову плату за використання будь-яких Матеріалів Сайту.

1.4. Заборонено використання спеціальних програмних засобів або програм для сканування і завантаження будь-яких матеріалів розміщених на Сайті. При використанні таких програмних продуктів користувач або його акаунт може бути заблокований без обмеження за часом або видалений без можливості відновлення.

1.5. Користувач може отримати доступ до власного акаунта не більше ніж з двох пристроїв протягом доби. Авторизація з трьох або більше пристроїв вважається такою, що свідчить про втрату пароля користувача. В такому випадку пароль користувача автоматично змінюється про що користувачу надсилається повідомлення на електронну адресу вказану в «Профілі користувача».

2. Реєстрація та конфіденційність

2.1. Правила щодо збору та використання особистої інформації Користувача викладені в Політиці конфіденційності, яка розміщена за адресою: https://childdevelop.com.ua/privacy.html.

2.2. Для користування деякими сервісами Сайту Користувач повинен зареєструватися на сайті і створити профіль Користувача (далі - «Профіль»).

2.3. Сайт спрямований виключно для осіб, які проживають на території України. Ми не стверджуємо, що Матеріали, представлені на Сайті, можуть бути застосовані і можуть використовуватися в інших країнах. Ті, хто отримує доступ до сайту з інших місць, роблять це з власної ініціативи та на свій страх і ризик, і несуть відповідальність за дотримання місцевих законів. Ми залишаємо за собою право обмежити доступ до сайту будь-якій особі, географічній території або юрисдикції в будь-який час і на свій власний розсуд.

3. Авторське право

3.1. Сайт та його зміст є власністю сайту «Розвиток дитини» і захищені від несанкціонованого копіювання та розповсюдження на підставі Закону України «Про авторське право і суміжні права», Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», міжнародними конвенціями та іншими законами про інтелектуальну власність.

3.2. Жодна частина сайту не може бути відтворена або передана будь-яким особам в будь-якій формі, будь-якими засобами, електронними або механічними, включаючи фотокопіювання і запис, за винятком таких умов:

Матеріали сайту можуть бути використані виключно для некомерційних, інформаційних цілей. Допускається використання матеріалів в дитячих садках, школах і окремих класах, використання матеріалів репетиторами в процесі навчання дітей і т.ін. При зазначеному використанні Матеріалів Сайту не допускається зміна змісту, а також видалення товарних знаків, написів про авторське право та інших позначок про права власності.

3.3. Якщо ви зацікавлені в перевиданні, тиражуванні або іншому поширенні Матеріалів Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою .

4. Використання Матеріалів Сайту Користувачем.

4.1. Ви не можете публікувати, завантажувати, поширювати або передавати іншим способом Матеріали Сайту в мережі Інтернет (чатах, форумах, соціальних мережах, дошках оголошень, файлообмінниках або будь-якими іншими способами) без нашого попереднього письмового дозволу. Зміна змісту або використання контенту для будь-яких інших цілей, окрім особистого, некомерційного використання, є порушенням наших авторських прав та інших прав власності, а також може нести за собою юридичну відповідальність.

5. Покупки

5.1. Ваші покупки на Сайті здійснюються на умовах зазначених в цій Угоді, а також з урахуванням Політики конфіденційності.

5.2. Доступ до частини Матеріалів сайту здійснюється на платній основі (далі - «Вільний доступ»). До таких матеріалів відносяться: практичні завдання розміщені по в розділі https://childdevelop.com.ua/worksheets/, практичні завдання сформовані за допомогою «Генератора завдань» розміщеного за адресою https://childdevelop.com.ua/generator/, Дипломи та похвальні грамоти розміщені за адресою https://childdevelop.com.ua/diploma/ (далі - «Платні матеріали»).

5.3. На підставі даної Угоди і в цілях ознайомлення Сайт надає Користувачам можливість безкоштовного доступу до деяких Платних матеріалів в обмеженому Сайтом обсязі.

5.4. Необмежений доступ до Платних матеріалів надається після оплати його вартості на сторінці «Преміум» за адресою https://childdevelop.com.ua/premium.html.

5.5. Необмежений доступ до Платних матеріалів сайту обмежений в часі і надається Користувачам протягом принаймні 30 днів після покупки. Термін на який надається необмежений платний доступ до матеріалів Сайту вказується на сторінці «Преміум» за адресою https://childdevelop.com.ua/premium.html і не може бути змінений Сайтом після проведення оплати.

5.6. Максимальна кількість файлів, які може завантажити користувач протягом дня (доби) становить 300 файлів. При досягненні даного ліміту завантаження файлів блокується. Можливість завантаження файлів відновлюється на наступну добу.

5.7. Ціни на необмежений доступ до Платних матеріалів можуть змінитися в будь-який момент без попереднього повідомлення користувачів. Ціни, на вже наданий будь-якому Користувачеві необмежений доступ до Платних матеріалів, не можуть бути змінені будь-яким чином до закінчення терміну дії необмеженого доступу.

5.8. Сайт не повертає кошти за раніше оплачений доступ до Платних матеріалів і не робить повернень коштів у разі зниження цін для інших користувачів в наслідок проведення різних промо-акцій або надання обмежених у часі знижок.

5.9. Якщо Користувач передумав щодо купівлі платного доступу до Платних матеріалів сайту, він може отримати відшкодування коштів протягом 14 днів з дати транзакції, за умови, що відвідувач не здійснював завантаження Платних матеріалів Сайту після проведення оплати. Всі інші покупки на Сайті є остаточними і не можуть бути повернуті.

5.10. Будь-які питання пов’язані з поверненням коштів мають бути спрямовані на адресу електронної пошти: .

5.11. Інформація про всі здійснені покупки відображається на сторінці Користувача «Профіль» за адресою https://childdevelop.com.ua/users/?do=profile.

5.12. Будь-які питання пов’язані з оплатами або завантаженням Платних матеріалів повинні бути спрямовані на адресу електронної пошти: .

6. Відправлення повідомлень користувачам

6.1. Сайт може відправляти Користувачеві різноманітні повідомлення електронною поштою, яка вказана Користувачем при реєстрації «Акаунта». Повідомлення, які відправляються користувачеві, можуть включати такий зміст: інформація про новий контент, інформація про різні промо-акції і знижки, інформація рекламного характеру третіх осіб, технічна інформація про використання Сайту, інформація про нові сервіси.

6.2. Створюючи акаунт на Сайті користувач автоматично погоджується з тим, що йому можуть бути направлені листи за адресою його електронної пошти вказаною при створенні акаунта тематика яких вказана в п.п. 6.1. даної угоди.

6.3. Відмовитися від отримання електронних листів зазначених в п.п. 6.1. Користувач може при редагуванні свого профілю на сайті, який знаходиться за адресою: https://childdevelop.com.ua/users/?do=profile або натиснувши на відповідне посилання в будь-якому з отриманих електронних листів.

7. Зворотній зв’язок.

7.1. Всі пропозиції або питання з приводу даної угоди Користувач повинен направляти в службу підтримки користувачів Сайту на електронну адресу .

Остання редакція: 21.11.2021 року.